Autor: neuveden 4 díly (chybí 3.díl). Kuchařka. Německý text. Barevné ilustrace. Chráněno v kartonovém obalu (opotřebovaný). jednotlivé díly mírně opotřebované, ohnuté rohy, stopy od nečistot, volné listy
Autor: Mařánek Jiří Humuristická detektivka. II. vydání. Horší stav. Na první stránce razítko knihkupce. Vložené listy. Prasklá vnitřní vazba.
Autor: neuveden Výborný stav, svázány komplet 3 ročníky v jednom svazku. Váha 4,7 kg
Autor: neuveden Výborný stav, svázány komplet 3 ročníky v jednom svazku.
Autor: neuveden Text užívaný v českých liturgických knihách přeložený z řečtiny se stálým zřetelem k nové vulgátě. Kniha jako nová
Autor: Čelakovský Fr. Lad. Výborný stav, Druhé vydání. Ruční papír
Autor: Sienkiewicz Henryk Román z dávných let. Ilustrováno! Ve druhém svazku u strany 82 vada tisku - přetisk textů. Dobrý stav, cena za 2 svazky. Překlad Václav Kredba.
Autor: Mowat Farley dobrý stav
Autor: neuveden Documenta Historica - Šumperk - Městská privilegia. Historické dokumenty. Kniha jako nová, český a německý text.
Autor: Veselská Magda Cesta pražského židovského muzea pohnutým 20. stoletím. Výborný stav.
Autor: neuveden 1. díl: Dětský oděv a prádlo pro batole, 2. díl Dámské prádlo, šaty a pláště, 3. díl. Pánské a chlapecké oděvy a prádlo. +obsahuje přílohy. Výborný stav, vloženo v kartonovém pouzdře.
Autor: Dumas Alexander Spisy Alex. Dumase. Dobrý stav, mírné opotřebení. Překlad Ema Horká. Cena za 6 svazků.
Autor: Andrewsová Virginia Výborný stav. Cena za 5 svazků. S přebalem: Utajený drahokam, Matné zlato, Perla v mlze.
Autor: Bernsdorf Eduard Lexikon hudebního umění. Německý text. 1. díl. Dobrý stav, mírně opotřebovaná vazba, zažloutlé listy, stopy od vlhkosti a nečistot.
Autor: Mikan Jaroslav Tlak - Teplota - Objem - Průtok - Přepočet - Fyzikální vlastnosti. Výborný stav
Autor: Havlasa Jan Ruční papír. Ručně vázané červeným provázkem. Vepsané věnování. Umělecké snahy sv. 103. Krásný stav. Celostránkové ilustrace.
Autor: neuveden Výborný stav
Autor: Boháč Zdeněk Velmi dobrý stav, mírně opotřebovaná vazba
Autor: Groggins P. H. a kol. Velmi dobrý stav
Autor: neuveden V druhé části Nowý zákon Pána a Spasitele naššeho Ježíšše Krista. Vydáno we Wídni. Dobrý stav, chybí titulní strana! Místy zažloutlé skrvnky od vlhkosti. Červená ořízka.
Autor: Senge Peter M. Velmi dobrý stav
Autor: Dušek Jaromír a kol. výborný stav.Rreprodukce, jezdecký sport, výživa koní, vlastnosti koní, organzace chovu koní, podkovářství, plemenitba,..
Autor: Herbert Brian, Anderson Kevin J. Dobrý stav, zcela mírně opotřebovaná
Autor: Taylor Tom Příběh: Tom Taylor. Kresba: Darick Robertson. Barvy: Diego Rodriguez. Výborný stav
Autor: Novotný Lubomír Putování dlouhým 19. stoletím. Výborný stav, komiks
Autor: Serno Wolf Cena za 4 svazky. Knihy v perfektním stavu. Historický román.
Autor: neuveden S CD. Stopy po vlhkosti. Jinak velmi dobrý stav
Autor: neuveden Edice Obrození. Nový Jičín, svazek 2. Dřevorty Ferdiš Duša, Jan Konůpek, Vázáno v kůži, zdobená reliéfní vazba.
Autor: kolektiv autorů Knihy v dobrém stavu, u prvního dílu uvolněná vnitřní vazba. Cena za 4 svazky.
Autor: Reynek Bohuslav Výborný stav, uvnitř razítko - vyřazeno z knihovny.
Autor: neuveden Svázaný časopis, 52 čísel. Dobrý stav
Autor: neuveden Jak žily a kudy táhly čs. legie, hlavní redaktor Adolf Zeman Velmi dobrý stav
Autor: Votoček Emil, Lukeš Rudolf II., doplněné vydání. Cena za 2 svazky. Velmi dobrý stav, naprasklý hřbet.
Autor: Žunkovič Martin 3 barevné reprodukce rukopisů. Velmi dobrý stav, krakel v levém horním rohu. Některé stránky nerozřezány.
Autor: Sitenský Ladislav Perfektní stav! Nádherné fotografie.
Autor: Fischer Otokar 1. vydání. Kniha v dobrém stavu, opotřebovaný, místy poškozený papírový přebal
Autor: Hálová - Jahodová C. Uvnitř velmi dobrý stav, opotřebovaný papírový přebal
Autor: neuveden Ročník 34. 1954-1955. Výborný stav, na první stránce lehké popisky tužkou.
Autor: Dumas Alexandr Paměti lékařovy: Josef Balsamo I–V, Královnin náhrdelník I–III, Dobytí Bastilly I–II, Hraběnka de Charny I–VI. - Dáma z Monsoreau I–IV (1930), Hrabě Monte Kristo I–II (1927), Pařížští Mohykáni I–II (1927) - poškozený...
Autor: Vergner Ivan Biologie. Chov. Gekoni 1. Výborný stav
Autor: Schnirch Jaroslav se 576 obrazy a 68 tabulkami v textu. Kniha v zachovalém stavu, mírně opotřebovaný kožený hřbet. Razítka. Místy pošpiněné listy. V zadní části uvolněná vnitřní vazba - poslední 2 listy volné. Bez rozkládacích příloh. Viz ...
Autor: Javořická Vlasta Když zpívalo jaro, Když bojovali za svobodu, Když bouře burácí, Když slunce zapadá... Dobrý stav, mírně opotřebovaná vazba. Cena za 4 svazky.
Autor: Kurzweil Jaroslav Úvod do teorie obyčejných diferenciálních rovnic v reálném oboru. // Fyzikální zákony se nejjednodušeji a nejpřirozeněji formulují ve tvaru diferenciálních rovnic; proto rovnice studovali největší matematikové a matematičtí fyzikové...
Autor: neuveden Německý text Dobrý stav, mírně ušpiněná
Autor: Schreiber Hermann Galantní dobrodružství, Královský vězeň, Bašta slávy, Zrádné sny, Návrat prince, Krásná intrikánka, Král a láska , Trůn v ohrožení, Krvavé září Výborný stav. Cena za 9 svazků.
Autor: neuveden Svázané kompletní ročníky, s obálkami. Časopis Společnosti pro kulturní a hospodářské styky s Orientem. Rok 1948–1949 - IV. ročník, 10 čísel, 239 stran. Rok 1949–1950 - V. ročník, 13 čísel, 306 stran Rok 1951 - VI. ročník,...
Autor: neuveden Svázané kompletní ročníky, s obálkami. Časopis Orientálního ústavu v Praze. Rok 1952 - VII. ročník, 10 čísel, 164 stran. Rok 1953 - VIII. ročník, 10 čísel, 174 stran. Rok 1954 - IX. ročník, 10 čísel, 160 stran. Výborný...
Autor: Drachovský Josef Třetí, opravené a doplněné vydání. Dobrý stav, mírně opotřebovaná, vlastnické razítko
Autor: neuveden Svázané časopisy: Armádní technický magazín speciál: Bojové letouny NATO, 1996. Armádní technický magazín speciál: Palubní letectvo NATO, 1997. Military system: Letectvo na přelomu tisíciletí č. 3 - Vrtulíky. Zlínek: T-38, Su-11...
Autor: neuveden Povídka pro dospělejší mládež. Se čtyřmi barvotisky. Podle Marryatova: "Midshipman Easy". Překlad Dr. Jan Herzer. Kniha v dobrém stavu, nádherné barevné ilustrace. Na listech místy žluté skvrnky od vlhkosti, místy prasklá vnitřní...