Autor: Eco Umberto Ošoupané rožky, mírné ušpinění na ořízce.
Autor: Eco Umberto Výbor nejzajímavějších článků z devadesátých let se širokým záběrem na různá témata: problémy současného světa, úloha médií, osud knihy v éře internetu...S lehkostí a humorem. Dobrý stav.
Autor: Eco Umberto Historické studie o znaku a interpretaci. Ošoupané rožky, mírné ušpinění na ořízce.
Autor: Eco Umberto Opotřebovaný papírový přebal, vnitřek velmi dobrý stav.
Autor: Shadwick Keith Příběh skupiny a její hudby 1968-1980 Výborný stav.
Autor: Kundračíková Barbora (ed.) Kniha jako nová
Autor: Vasari Giorgio Cena za oba svazky. Knihy jako nové.
Autor: Skála František 2 autorské brožurky českého výtvarníka Františka Skály: "Deník Wanderbuch", "Deník italský". Roku 1993 šel františek Skála přes Alpy do benátek na 45. bienále umění, kde zastupoval Českou republiku. Výborný stav, vloženo v...
Autor: Gebhart Jan, Kuklík Jan Svár demokracie a totality v politickém, společenském a kulturním životě. Výborný stav
Autor: neuveden rozšířené vydání, 277 nových křížů. Smírčí kříže. Velmi dobrý stav! Vepsáno ex libris.
Autor: Padevět Jiří Jaro 1945 v českých zemích. Průvodce. Výborný stav
Autor: Třeštík Dušan Tři studie ke "starým pověstem českým". Výborný stav, pošpiněná horní ořízka
Autor: Sladkovská Tereza Velmi dobrý stav, na přebalu lehké známky opotřebení.
Autor: Eliade Kniha ve výborném stavu, pošpiněná horní ořízka - flíčky! Cena za 4 svazky.
Autor: Luceno James Výborný stav, česky
Autor: Miller John Jackson Legends. český text. Výborný stav
Autor: Golden Christie Podle zamýšlených epizod seriálu Star Wars: Klonové války. Výborný stav
Autor: Lebbon Tim Legends. Výborný stav
Autor: Lever Charles Humoristicko-dobrodružný román. Příloha 17. ročníku časopisu ABC. Volně vypráví Miloslav Švandrlík. Dobrý stav.
Autor: Vorel Petr zrození tolaru a jeho cesta v evropském a světovém peněžním oběhu 16.-20. století. Výborný stav.
Autor: Petráň Zdeněk, Fridrichovský Jiří Kniha nová, nepoužitá.
Autor: Kerouac Jack výborný stav
Autor: Petiška Eduard Dobrý stav, mírné opotřebení.
Autor: Shakespeare William Hra v pěti dějstvích. Přeložil Erik A. Saudek. Krásný stav! Pergamový hřbet. Dvojité stránky.
Autor: Skála Ivan Verše. První svazky. Velmi dobrý stav, horní strana vazby prasklá, podpis autora.
Autor: Gayer Karl Využití lesnictví: Učebnice a příručka. Zehnte Auflage, Ein Lehhr- und Handbuch. Mit einem Porträt, 356 Textabbildungen und 1 Farbendrucktafel. Velmi dobrý stav, německý text.
Autor: Čech Ladislav, Čech Břetislav Příručka pěstování révy vinné. Výborný stav, razítka vlastníka
Autor: ARIAS Francisci O napodobování Panny Marie a o jejím posvátném růženci. / Pojednání o růženci Panny Marie, v němž se učí správná metoda růžence a oceňuje se jeho vynikající použití. D. Virgo Imitanda. R. P. Francisci Arias Socie. Tatis Iesv...
Autor: neuveden Vulgatae Editionis Sixti V. Pontificis Maximi Jussu Recognita: et Clementis VIII. Auctoritate Edita; Distincta Versiculis, cum indice materiarum, nec non epistolarum et evangeliorum. Cum privileg, sac. caes. majestatis. Jedná se o úplný...
Autor: Bossart Johann Jakob Dějiny misií evagelických bratrů. C. G. A. Oldendorp's Die „Geschichte der Mission der evangelischen Brüder auf den caraibischen Inseln S. Thomas, S. Croix und S. Jan“ (1777) ist ein von Christian Georg Andreas Oldendorp verfasstes, grundlegendes...
Autor: Bartsch Rudolf a kol. Rakousko-uherská armáda XIX. století. Kniha ve velmi dobrém stavu. Německý text, psáno švabachem. Zlatá ořízka. V zadní části rozkládací mapa.
Autor: Zrzavý Josef Výborný stav!
Autor: neuveden Svázáno v jednom svazku. Nekompletní! Pár stránek neúplných (utrženo). Redigovala Jarmila Nováková se Stašou Jílovskou, E. Řezáčovou a akad. malířem V. Michalem. Dobová reklama, barevné obálky. Ročník V. čísla 1–6. Ročník...
Autor: neuveden Rakousko-uherská monarchie slovy a obrazy - Vídeň.Auf Anregung und unter Mitwirkung . Seiner kaiserlichen und königlichen Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf. Wien und Niedeösterreich. 1. Abtheilung: Wien. Německý text,...
Autor: neuveden Rakousko-uherská monarchie slovy a obrazy - Morava a Slezsko. Auf Anregung und unter Mitwirkung weiland Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf begonnen, fortgesetz unter dem Protectorate Ihrer kaiserl....
Autor: neuveden Rakousko-uherská monarchie slovy a obrazy - Čechy (2 svazky). Auf Anregung und unter Mitwirkung weiland Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf begonnen, fortgesetz unter dem Protectorate Ihrer kaiserl....
Autor: Fidler Jiří Výborný stav, kniha jako nová.
Autor: Blytonová Enid Dobrý stav, věnování.
Autor: Nedvěd Pavel, Voděrová Hana na časy, kdy práce voněla lesem. Velmi dobrý stav.
Autor: Puccini Giacomo Opera in 2 Acts. Bolshoi Theatre, Chorus and Orchestra. Cena za 3 LP. Vloženo v pevných deskách.
Autor: Mlodinow Leonard Jak naše podvědomí ovládá naše chování. Edice Aliter - sv. 56. Výborný stav
Autor: Capra Fritjov Nová syntéza mysli a hmoty. Biologie a teoretická fyzika. Kniha ve výborném stavu
Autor: Orten Jiří poesie - myšlenky - zápisky, dobrý stav, bez obalu, u patitulu kousek listu odtržený. Podepsáno vlastníkem
Autor: Robbinsová Shawn, Greenawayová Leanna Bílá magie v moderní příručce. Velmi dobrý stav, lehce opotřebovaná vazba.
Autor: neuveden Jak žily a kudy táhly čs. legie. Hlavní redaktor Adolf Zeman. Obsahuje velké množství černo-bílých dobových fotografií. Cena za 5 svazků. Velmi dobrý stav, zcela mírně opotřebovaná vazba. Razítko vlastníka. Váha 7,5 kg.
Autor: Bonaventura Kompletní scholastické teologie. Velmi dobrý stav
Autor: Jura Fr. Knihy opotřebovanější, původní zdobená vazba, perokresby ak. malíř Josef Kočí, hlubotiskové přílohy. Povolená vazba, opotřebovanější desky. Cena za oba svazky
Autor: Prokop Vladimír Katalog. Velmi dobrý stav, lehce podřený hřbet.
Autor: Ferrante Elena Geniální přítelkyně, Příběh ztracené holčičky, Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou, Příběh nového jména. Cena za 4 svazky. Komplet. Výborný stav
Autor: Chlíbek Marek příručka skrytého přežití v týlu nepřítele, příručka jednotek SPECNAZ. Kniha mírně opotřebovaná
Autor: Solilová Veronika, Nerudová Danuše Unikátní publikace přináší komplexní a přehledný obraz o transferových cenách z pohledu OECD, EU a JTPF a České, resp. Slovenské republiky. Zohledňuje vývoj v této oblasti dle poslední aktualizace Směrnice OECD o převodních cenách...