Autor: Verbík Antonín Kniha podchycuje 40 projednávaných případů. Kniha je zajímavá jednak tím, že se zachovala ve formě spojeného kopiáře a register a vyplývá z ní velká závislost na vyšším právu a jednak tím, že je zde provedeno rozdělení souzených...
Autor: Pišútová Irena Lidové umění slovenska. Velmi dobrý stav
Autor: Hérodotos aneb devět knih dějn nazvaných Músy. Z řečtiny přeložil Jaroslav Šonka. Živá díla minulosti, dobrý stav, opotřebovaný obal
Autor: Glenny Misha 1804-1999 nacionalismus, válka a velmoci Velmi dobrý stav, kniha jako nová.
Autor: Fairbank John F. Dějiny států. Výborný stav, lehce pošpiněná ořízka
Autor: Karamzin N. M. Živá díla minulosti. Cena za 2 svazky. Velmi dobrý stav, mírně opotřebované obaly
Autor: Perry Gordon Praktická příručka krok za krokem - více než 100 uzlů. Velmi dobrý stav.
Autor: Cimrman / Svěrák LP ve velmi dobrém stavu, mírně opotřebovaný obal
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Kompletní svázaný ročník, čísla 1–52. Výborný stav, na vazbě místy flíčky od vlhkosti. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Uvnitř v pořádku.
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Kompletní svázaný ročník, čísla 1–52. Výborný stav, na vazbě flíčky od vlhkosti. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Uvnitř v pořádku.
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Kompletní svázaný ročník, čísla 1–52. Strana 15-16 uvolněná. Výborný stav, na vazbě flíčky od vlhkosti. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Uvnitř v pořádku.
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Kompletní svázaný ročník, čísla 1–52. Výborný stav. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Uvnitř v pořádku.
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Kompletní svázaný ročník, čísla 1–52. Výborný stav, na vazbě flíčky od vlhkosti. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Na ořízce stopa od vlhkosti. Uvnitř v pořádku.
Autor: neuveden Redaktor Karel Horký. Svázaný ročník, chybí číslo 28 z 52. Výborný stav, na vazbě místy flíčky od vlhkosti. Pošpiněná plátěná vazba u ořízky. Uvnitř v pořádku.
Autor: Brand Arthur Výborný stav.
Autor: Bohman Hanuš Karikatur řada první. Úvodní slovo napsal Fr. Xaver Harlas. Věnování K. J. Erbenovi od autora a podpis autora. Dobrý sta, mírně pošpiněná vazba.
Autor: neuveden zvané též LEGEMETON. Bibliotheca Horev, sv. 1. Kniha ve velmi dobrém stavu.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 57. Kniha jako nová, nečtená kniha
Autor: Verne Jules výborný stav, bez obalu
Autor: Verne Jules nová kniha, nečtená. Jules Verne - spisy 63
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 35. Kniha jako nová, nečtená
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 44. Výborný stav, nečtená
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 17. Kniha jako nová, původní francouzské ilustrace, málo známý titul
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 33. Kniha nepoužívaná, jako nová, původní francouzské ilustrace
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 64. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 30. Kniha nepoužívaná, jako nová, původní francouzské ilustrace
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 60. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 67. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 40. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 50. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Verne Jules Jules Verne - spisy 66. Kniha jako nová, nečtená.
Autor: Rameš Václav Dotisk prvního vydání z roku 2005 (Dotisk z roku 2006). Výborný stav.
Autor: Zahrádka Pavel Vybrané problémy současné estetiky. Výborný stav, kniha jako nová.
Autor: Cmorej Július Pressburg, Pozsony. Výborný stav, historické pohledy na město
Autor: Buchner Alexandr Obsah: teorie a systematika, Idiofony, Aerofony, Androidy, Chordofony. Výborný stav, mírně opotřebovaný papírový přebal. Obálka: Jiří Rathouský.
Autor: neuveden Redakční kruh: Václav Kaplický, B. M. Klika, Petr Křička, Václav Poláček, Ladislav Sutnar. Příloha: Zpravodaj Družstevní práce. Vevázané obálky v zadní části. Kulturní zpravodaj. Velmi dobrý stav.
Autor: Bečvár A. , Šimák B. Fotografický atlas mraků - černobílé snímky - foceno ze štítů Vysokých Tater. Dobrý stav. Potrhaný přebal. Slovník odborných názvů. Popisy fotografií v češtině, angličtině, němčině a ruštině.
Autor: Sudek Josef Český - německý - anglický text. 124 fotografických reprodukcí. Mírně opotřebovaný papírový přebal, jinak velmi dobrý stav. Věnování vlastníka.
Autor: neuveden Výborný stav,
Autor: Plicka Karel Dobrý stav, opotřebovaná vazba, bez přebalu. Obsahuje krásné hlubotiskové fotografie!
Autor: Robb J. D. Nora Roberts píšící pod jménem J. D. Robb. "Zabíjet umí zlo nejlépe...". Od autorky detektivních románů Smrtící nahota, Smrtící sláva, Smrtící nesmrtelnost a Smrtící extáze. Velmi dobrý stav
Autor: Diestler Radek Průvodce big beatovými pražskými kluby od 50-tých let minulého století. Množství fotek a obrazového materiálu. Výborný stav, jako nová.
Autor: Slate Joe H., Weschcke C. L. pomocí autohypnózy. Výborný stav
Autor: Mlynarowič Eliáš + We jménu ukřižowaného Pána našeho Jezu Krista. Kancionál obsahující w tobě Písně Duchowní. Evangelický kancionál. Velmi dobrý stav, funkční zapínání
Autor: Kubašta Vojtěch All-action POP-UP book. Rozkládací 3D obrázky. Koucour v botách, anglický text. Krásné ilustrace, Ilustroval V. Kubašta. Velmi dobrý stav. Pův. vydáno 1972 - reprint 1984 v Československu. Pohyblivé části funkční. Jedno pole mírně...
Autor: Kulenkampff-Post Caspar Jezdci pod oblohou. Válečné dopisy mladého pilota. Kriegsbriefe eines jungen Ulanen und Fliegers. Německý text. Velmi dobrý stav, u horní ořízky stopy od vlhkosti, psáno švabachem.
Autor: Zap Karel Vladislav Kniha druhá. Zdobená 121 vyobrazeními dle původních výkresů Petra Maixnera, Josefa Sheiwla, Antonína Königa. Viktora Barviciusa a Frnt. Čermáka. Nové vydání. Kniha v horším stavu, opotřebovaný vazba. Uvolněný hřbet. Poničené...