Potřebujete poradit? Volejte 608 873 555 Antikvariát Olomouc Facebook
Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~
Nákupní košík
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~
Hledat
0
Košík
Menu
  • Úvod
  • Jak nakupovat
  • Obchodní podmínky
  • Kontakty, otevírací doba
  • GDPR
  • TOP produkty
Katalog produktů
  • Bibliofilie
    • Stará Říše
  • Grafické listy, obrazy, Ex libris...
  • Staré tisky
  • Antická literatura
  • Báje, pověsti, mýty a legendy
  • Beletrie
    • Romány A–Ž
      • A
      • B
      • C
      • Č
      • D
      • E
      • F
      • G
      • H
      • CH
      • I
      • J
      • K
      • L
      • M
      • N
      • O
      • P
      • Q
      • R
      • Ř
      • S
      • Š
      • T
      • U
      • V
      • W
      • Y
      • Z
      • Ž
    • Citáty, aforismy
    • Červená knihovna
    • Dobrodružná literatura
    • Humor
    • Kovbojky
    • Nářečí a hanáčtina
    • Sci-fi, fantasy, horory
    • Záhady, tajemno
    • Ženské romány
      • Harlequin
  • Cestování
    • Atlasy
    • Cestopisy
    • Hrady a zámky
    • Mapy
    • Obrazové publikace, encyklopedie
    • Průvodce
  • Časopisy
  • Detektivky
  • Dětská literatura
    • Edice OKO
    • Encyklopedie pro děti
    • KNIHY ODVAHY A DOBRODRUŽSTVÍ (KOD)
    • Pohádky a příběhy pro děti
    • Pro mládež
    • Říkadla, leporela
    • Skauting
  • Duchovní literatura
    • Modlitební knížky, kancionály, BIBLE
  • Edice Kolumbus
  • Ekonomie
  • Esoterika
  • Exilová literatura, samizdat
  • Filatelie, šachy, hry, sběratelství
  • Historie
    • Heraldika
    • Místopis
    • Obecné dějiny
    • Starověk, pravěk, archeologie
    • Středověk
    • Válečná literatura
  • Hudebniny
  • Komiksy
  • Kuchařky, výživa
    • Výživa
  • Myslivost
  • Olomouciana
  • Poezie
  • Pragensia
  • Právo
  • Přírodní vědy
    • Astronomie, počasí
    • Biologie
    • Botanika
    • Geologie, minerály
    • Chemie
    • Matematika, fyzika
    • Zoologie
  • Řemesla, hobby
    • Ruční práce, textil
  • Slovníky, cizojazyčné knihy, učebnice
    • Angličtina
    • Esperanto
    • Francouzština
    • Latina, řečtina
    • Němčina, judaica
    • Španělština
    • Ostatní jazyky
  • Společenské vědy
    • Český jazyk
    • Filozofie, sociologie, politologie
    • Literatura
    • Pedagogika
    • Psychologie
  • Sport
  • Světová četba
  • T. G. Masaryk, E. Beneš, V. Havel
  • Technika
    • Auto-moto
    • Elektro, radio
    • Letectví
    • Lodě
    • Stavebnictví
    • Strojírenství
    • Železnice
  • Učebnice
  • Umění
    • Architektura
    • Divadlo, hry
      • Hry
    • Film
    • Fotografie
    • Herci a herečky
    • Hudba
    • Výtvarné umění
    • Zpěvníky
    • Životopisy výtvarných umělců
  • Zbraně, military
  • Zdravotnictví, alternativní medicína
    • Alternativní medicína
  • Zemědělství a potravinářství
  • Živá díla minulosti
  • LP desky
    • České LP
    • Vánoční koledy
    • Mluvené slovo, pohádky
    • Vážná hudba
    • Zahraniční LP
  • Audio knihy
  • Různé
Společenské vědy Literatura

Literatura

Předchozí stránka [6/7] Další stránka
Soukromý svět Daphne du Maurier *

Soukromý svět Daphne du Maurier *

Autor: Shallcross Martyn Dobrý stav

70 Kč
Detail
Soukromý svět Daphne du Maurier *

Soukromý svět Daphne du Maurier *

Autor: Shallcross Martyn Dobrý stav

70 Kč
Detail
Dějiny literatury jidiš

Dějiny literatury jidiš

Autor: Shmeruk Chone velmi dobrý stav

80 Kč
Detail
Můj švagr Karel Čapek

Můj švagr Karel Čapek

Autor: Scheinpflug Karel Velmi dobrý stav. 

140 Kč
Detail
Z mého života a díla

Z mého života a díla

Autor: Schweitzer Albert Velmi dobrý stav. Natržený přebal u hřbetu. Autobiografie

70 Kč
Detail
Jan Mukařovský: Život a dílo

Jan Mukařovský: Život a dílo

Autor: Sládek Ondřej Velmi dobrý stav. 

220 Kč
Detail
Tajemství Barunky Panklové

Tajemství Barunky Panklové

Autor: Sobková Helena Dobrý stav

60 Kč
Detail
Tajemství Barunky Panklové, Portrét Boženy Němcové

Tajemství Barunky Panklové, Portrét Boženy Němcové

Autor: Sobková Helena Edice Osudy.  Dobrý stav

80 Kč
Detail
Jaroslav Hašek

Jaroslav Hašek

Autor: Soldán Ladislav Dobrý stav

50 Kč
Detail
Villon

Villon

Autor: Sommer Arnošt Nástin doby a osudu jednoho muže.  Dobrý stav, mírně opotřebovaná, volné listy. Vlepená obálka

80 Kč
Detail
Stručné dějiny řecké literatury

Stručné dějiny řecké literatury

Autor: Stiebitz Ferd. Pro střední školy. Dobrý stav, vazba uvolněna. 

80 Kč
Detail
Námořník na koni *

Námořník na koni *

Autor: Stone Irving život Jacka Londona. Dobrý stav, mírně pošpiněný obal

80 Kč
Detail
Námořník na koni *

Námořník na koni *

Autor: Stone Irving život Jacka Londona. Dobrý stav, mírně pošpiněný obal

80 Kč
Detail
Námořník na koni *

Námořník na koni *

Autor: Stone Irving život Jacka Londona. Dobrý stav, mírně pošpiněný obal

80 Kč
Detail
Dobrý a ještě lepší František Nepil

Dobrý a ještě lepší František Nepil

Autor: Suchý Ondřej Výborný stav.

90 Kč
Detail
Cesty k dnešku

Cesty k dnešku

Autor: Sus Oleg (red.) Milan Suchomel, Vladimír Blažek, Oleg Sus, Bohumil Marčák, Jiří Opelík, Zdeněk Kožmín. Dobrý stav, poškozená obálka

170 Kč
Detail
Moderní eros

Moderní eros

Autor: Sviták Ivan Dobrý stav, popis na hřbetu, na první stránce poznámky vlastníka.

60 Kč
Detail
Eduard Albert

Eduard Albert

Autor: Svítil-Karník josef život a dílo velikého Čecha.  Dobrý stav

70 Kč
Detail
Alšovo přátelství se Svatoplukem Čechem *

Alšovo přátelství se Svatoplukem Čechem *

Autor: Svoboda Emanuel Monografie. Uvnitř kresby Mikoláše Aleše a Maxe Švabinského. Dobrý stav. Mírně opotřebovaná obálka. V knize černobílá fotografická příloha.

90 Kč
Detail
Alšovo přátelství se Svatoplukem Čechem *

Alšovo přátelství se Svatoplukem Čechem *

Autor: Svoboda Emanuel Monografie. Uvnitř kresby Mikoláše Aleše a Maxe Švabinského. Dobrý stav. Mírně opotřebovaná obálka. V knize černobílá fotografická příloha.

90 Kč
Detail
V krajinách poezie

V krajinách poezie

Autor: Svozil Bohumil Básnické vývojové tendence z konce 19. století. Realismus, impresionismus, dekadence, symbolismus. Dobrý stav.

60 Kč
Detail
Sedm listů Melinovi

Sedm listů Melinovi

Autor: Šafařík Josef Z dopisů příteli přírodovědci. Velmi dobrý stav

110 Kč
Detail
O poezii

O poezii

Autor: Šalda F. X. Kpp. Dobrý stav, bez přebalu

60 Kč
Detail
Soubor díla F. X. Šaldy 2: Duše a dílo

Soubor díla F. X. Šaldy 2: Duše a dílo

Autor: Šalda F. X. Potrhaný přebal (na hřbetu). Vnitřek zcela v pořádku

70 Kč
Detail
Duše a dílo

Duše a dílo

Autor: Šalda F. X. Třetí vydání. Chybí vakát. Dobrý stav, razítko. 

70 Kč
Detail
Kritické projevy 9. (1912-1915)

Kritické projevy 9. (1912-1915)

Autor: Šalda F. X. Soubor díla F. X. Šaldy 18. Výborný stav

90 Kč
Detail
Kritické projevy 7. (1908-1909)

Kritické projevy 7. (1908-1909)

Autor: Šalda F. X. Soubor díla F. X. Šaldy 16. Výborný stav

90 Kč
Detail
Kritické projevy 4. (1898-1900)

Kritické projevy 4. (1898-1900)

Autor: Šalda F. X. Soubor díla F. X. Šaldy 13. Výborný stav

90 Kč
Detail
Listy o poesii a kritice

Listy o poesii a kritice

Autor: Šalda F. X. , Chudoba F. Vzájemné dopisy F.X. Šaldy a F. Chudoby.  zachovalý stav, volné listy. Razítko.

60 Kč
Detail
Knihy českých a slovenských autorů vydané v zahraničí v letech 1948–1978 (exil)

Knihy českých a slovenských autorů vydané v zahraničí v letech 1948–1978 (exil)

Autor: Šeflová Ludmila (ed.) Dobrý stav, razítko

80 Kč
Detail
Kdo ví, kde budu zítra

Kdo ví, kde budu zítra

Autor: Šídlo Jindřich, Etzler Tomáš Rozhovor Jindřicha Šídla s novinářem Tomášem Etzlerem doplněný o fotografie. Velmi dobrý stav.

80 Kč
Detail
Půl tisíciletí českého písemnictví

Půl tisíciletí českého písemnictví

Autor: Škarka Antonín Velmi dobrý stav

170 Kč
Detail
Nápady čtenáře detektivek *

Nápady čtenáře detektivek *

Autor: Škvorecký Josef Dobrý stav

60 Kč
Detail
Nápady čtenáře detektivek *

Nápady čtenáře detektivek *

Autor: Škvorecký Josef detektivka

40 Kč
Detail
Literatura a kulturní revoluce

Literatura a kulturní revoluce

Autor: Štoll Ladislav  Svazek 16. Projev na celostátní konferenci Svazu československých spisovatelů, konané ve dnech 1.–2. března 1959. Dobrý stav. Prasklá vnitřní vazba.

50 Kč
Detail
O reportáži prakticky i teoreticky

O reportáži prakticky i teoreticky

Autor: Štorkán Karel Velmi dobrý stav.

140 Kč
Detail
Ladění pro dvě struny

Ladění pro dvě struny

Autor: Šulcová Marie Vyšlo ke 100. výročí narození Karla Čapka.  Druhý díl zachycuje dětství a studentský život obou bratrů Čapkových.  Velmi dobrý stav, ustřižený rožek frontispisu. 

60 Kč 80 Kč
Detail
Léta dětství a jinošství

Léta dětství a jinošství

Autor: Šusta Josef Vzpomínky na Třeboň a okolí. Zachovalý stav, uvolněné přední listy.

100 Kč
Detail
Alexandr Solženicyn: Století v jeho životě II.

Alexandr Solženicyn: Století v jeho životě II.

Autor: Thomas D.M. Biografie. Velmi dobrý stav. Vazba má ošoupané rohy.

120 Kč
Detail
Svědectví 91

Svědectví 91

Autor: Tigrid Pavel (ed.) Pro ty, kdo chtějí vědět víc. Ročník XXIII, číslo 91, 1990.  Beckett, Kuehl, Rakušanová, Rupník, Schulz, Tolstá. 

70 Kč
Detail
Svědectví 89/90

Svědectví 89/90

Autor: Tigrid Pavel (ed.) Komentáře, úvahy, poezite, literární kritika z čísel vyšlých v letech 1956–1990 a jejichž autory jsou: V. Černý, Ivan Diviš, Václav Havel, Josef Jedličk a jiní. 

70 Kč
Detail
Cesta starší české literatury (bez obalu) *

Cesta starší české literatury (bez obalu) *

Autor: Tichá Zdeňka bez obalu. Dobrý stav

90 Kč 120 Kč
Detail
Cesta starší české literatury *

Cesta starší české literatury *

Autor: Tichá Zdeňka Dobrý stav

120 Kč
Detail
Mezi kritikou a poezií

Mezi kritikou a poezií

Autor: Tichý Martin, Sichálek Jakub (eds.) Ladislavu Soldánovi k osmdesaátinám. Velmi dobrý stav

90 Kč
Detail
Casanova v Čechách

Casanova v Čechách

Autor: Tichý Vítězslav výborný stav

70 Kč
Detail
Božena Němcová

Božena Němcová

Autor: Tille V. Zlatoroh - sbírka illustrovaných monografií. Pořádá Max Švabinský. Svazek pátý až sedmý.  S 35 podobiznami a 2 facsimily.  Uvnitř velmi dobrý stav. . Vazba ve špatném svatu - poškozený hřbet, opotřebované desky. 

80 Kč
Detail
Božena Němcová

Božena Němcová

Autor: Tille Václav dobrý stav

60 Kč
Detail
České knihovnictví

České knihovnictví

Autor: Tobolka Z. V. O knihách a knihovnách. S 114 vyobrazeními. Zachovalý stav, prasklá vnitřní vazba. Vlepeno ex libris. Mírně opotřebovaná vazba,

320 Kč
Detail
Ortel samoty

Ortel samoty

Autor: Tomášková Zdenka Vzpomínky sekretářky Petra Bezruče. Výborný stav

100 Kč
Detail
Novinář Jan Ohéral

Novinář Jan Ohéral

Autor: Trapl Miroslav nástin života  a díla, dobrý stav

70 Kč
Detail
Sdílet věčné

Sdílet věčné

Autor: Trávníček Mojmír Studie, profily a kritiky.  Výborný stav, jako nová

60 Kč
Detail
Předchozí stránka [6/7] Další stránka
Antikvariát Olomouc

Univerzitní 14
772 00 Olomouc

Kontakty

Tel: 608 873 555
E-mail: obchod@antikvariatolomouc.cz
Odstoupit od smlouvy
Nastavení cookies

Otevírací doba

pondělí–čtvrtek 10–17:30
pátek 10–16:30

Výkup knih zastaven

nebo po předchozí domluvě!

FacebookFacebook

Copyright © 2026, antikvariatolomouc.cz
Ziskový eshopTvorba webu - Studio Virtualis Olomouc
Produkt byl přidán do košíku.
Zobrazit košík