Potřebujete poradit? Volejte 608 873 555 Antikvariát Olomouc Facebook
Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~
Nákupní košík
Košík je prázdný,
pojďme ho naplnit!
Antikvariát Olomouc ~ Univerzitní 14 ~
Hledat
0
Košík
Menu
  • Úvod
  • Jak nakupovat
  • Obchodní podmínky
  • Kontakty, otevírací doba
  • GDPR
  • TOP produkty
Katalog produktů
  • Bibliofilie
    • Stará Říše
  • Grafické listy, obrazy, Ex libris...
  • Staré tisky
  • Antická literatura
  • Báje, pověsti, mýty a legendy
  • Beletrie
    • Romány A–Ž
      • A
      • B
      • C
      • Č
      • D
      • E
      • F
      • G
      • H
      • CH
      • I
      • J
      • K
      • L
      • M
      • N
      • O
      • P
      • Q
      • R
      • Ř
      • S
      • Š
      • T
      • U
      • V
      • W
      • Y
      • Z
      • Ž
    • Citáty, aforismy
    • Červená knihovna
    • Dobrodružná literatura
    • Humor
    • Kovbojky
    • Nářečí a hanáčtina
    • Sci-fi, fantasy, horory
    • Záhady, tajemno
    • Ženské romány
      • Harlequin
  • Cestování
    • Atlasy
    • Cestopisy
    • Hrady a zámky
    • Mapy
    • Obrazové publikace, encyklopedie
    • Průvodce
  • Časopisy
  • Detektivky
  • Dětská literatura
    • Edice OKO
    • Encyklopedie pro děti
    • KNIHY ODVAHY A DOBRODRUŽSTVÍ (KOD)
    • Pohádky a příběhy pro děti
    • Pro mládež
    • Říkadla, leporela
    • Skauting
  • Duchovní literatura
    • Modlitební knížky, kancionály, BIBLE
  • Edice Kolumbus
  • Ekonomie
  • Esoterika
  • Exilová literatura, samizdat
  • Filatelie, šachy, hry, sběratelství
  • Historie
    • Heraldika
    • Místopis
    • Obecné dějiny
    • Starověk, pravěk, archeologie
    • Středověk
    • Válečná literatura
  • Hudebniny
  • Komiksy
  • Kuchařky, výživa
    • Výživa
  • Myslivost
  • Olomouciana
  • Poezie
  • Pragensia
  • Právo
  • Přírodní vědy
    • Astronomie, počasí
    • Biologie
    • Botanika
    • Geologie, minerály
    • Chemie
    • Matematika, fyzika
    • Zoologie
  • Řemesla, hobby
    • Ruční práce, textil
  • Slovníky, cizojazyčné knihy, učebnice
    • Angličtina
    • Esperanto
    • Francouzština
    • Latina, řečtina
    • Němčina, judaica
    • Španělština
    • Ostatní jazyky
  • Společenské vědy
    • Český jazyk
    • Filozofie, sociologie, politologie
    • Literatura
    • Pedagogika
    • Psychologie
  • Sport
  • Světová četba
  • T. G. Masaryk, E. Beneš, V. Havel
  • Technika
    • Auto-moto
    • Elektro, radio
    • Letectví
    • Lodě
    • Stavebnictví
    • Strojírenství
    • Železnice
  • Učebnice
  • Umění
    • Architektura
    • Divadlo, hry
      • Hry
    • Film
    • Fotografie
    • Herci a herečky
    • Hudba
    • Výtvarné umění
    • Zpěvníky
    • Životopisy výtvarných umělců
  • Zbraně, military
  • Zdravotnictví, alternativní medicína
    • Alternativní medicína
  • Zemědělství a potravinářství
  • Živá díla minulosti
  • LP desky
    • České LP
    • Vánoční koledy
    • Mluvené slovo, pohádky
    • Vážná hudba
    • Zahraniční LP
  • Audio knihy
  • Různé
Společenské vědy Literatura

Literatura

Předchozí stránka [4/7] Další stránka
Božena Němcová (brož.)

Božena Němcová (brož.)

Autor: Kubka František, Novotný Miloslav dobrý stav

90 Kč
Detail
Božena Němcová (bez přebalu)

Božena Němcová (bez přebalu)

Autor: Kubka František, Novotný Miloslav dobrý stav, na hřbetu stopa od vlhkosti. 

90 Kč
Detail
Malý labyrint literatury

Malý labyrint literatury

Autor: Kudělka Viktor dobrý stav

100 Kč
Detail
Slovník soudobých českých spisovatelů

Slovník soudobých českých spisovatelů

Autor: Kunc Jaroslav Krásné písemnictví v letech 1918–1945. Dobrý stav, vlastnicé razítko, místy skvrnky od vlhkosti

100 Kč
Detail
Mé vzpomínky na L. N. Tolstého

Mé vzpomínky na L. N. Tolstého

Autor: Kuzminská T. A. Dobrý stav, mírně opotřebovaný přebal

70 Kč
Detail
Literární pozůstalost Hany Kvapilové *

Literární pozůstalost Hany Kvapilové *

Autor: Kvapil Jaroslav s pěti reprodukcemi podle uměleckých děl Jana Hrdinky, Maxe Švabinského, Huga Böttingra a Jana Štursy. Opotřebovaný papírový přebal, jinak dobrý stav.

85 Kč
Detail
Literární pozůstalost Hany Kvapilové *

Literární pozůstalost Hany Kvapilové *

Autor: Kvapil Jaroslav s pěti reprodukcemi podle uměleckých děl Jana Hrdinky, Maxe Švabinského, Huga Böttingra a Jana Štursy.  Dobrý stav, podepsáno vlastníkem

85 Kč
Detail
Čtení o psaní

Čtení o psaní

Autor: Lacina Václav aneb spisovatelem snadno a rychle. Pro potřebu kandidátů nesmrtelnosti podle vynikajících i jiných českých spisovatelů vzdělal Václav Lacina. dobrý stav, opotřebovaný přebal

60 Kč
Detail
Úlomky hovorů Otokara Březiny *

Úlomky hovorů Otokara Březiny *

Autor: Lakomá Emílie dobrý stav

80 Kč
Detail
Úlomky hovorů Otokara Březiny *

Úlomky hovorů Otokara Březiny *

Autor: Lakomá Emílie dobrý stav

80 Kč
Detail
Lidé minulých dob

Lidé minulých dob

Autor: Lauermannová-Mikschová Anna (Téver Felix) Kniha lidských a básnických osudů.  Umělecky plastické portréty přátel autorky - M. Červinkové-Riegrové, J. Zeyera, O. Theera aj. Elegické evokace zašlých časů. Dobrý stav, mírně opotřebovaná vazba,  bez obalu

70 Kč
Detail
Rozhovor

Rozhovor

Autor: Liehm A. J. Otázky a názory, sv. 57.  Dobrý stav, uvolněná vazba u předsádky. 

40 Kč
Detail
Generace *

Generace *

Autor: Liehm Antonín J. Velmi dobrý stav

80 Kč
Detail
Generace*

Generace*

Autor: Liehm Antonín J. dobrý stav

80 Kč 100 Kč
Detail
Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky

Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky

Autor: Lifka Bohumír Velmi dobrý stav, nesvázáno. 

200 Kč
Detail
Můj přítel Jaroslav Hašek

Můj přítel Jaroslav Hašek

Autor: Longen Emil Artur Mírně opotřebovaný a potrhaný přebal

65 Kč
Detail
Zlatá slova Boženy Němcové

Zlatá slova Boženy Němcové

Autor: Lormanová Jarmila (ed.) Dobrý stav

60 Kč
Detail
Dejiny estetických kategórií

Dejiny estetických kategórií

Autor: Losev A. F., Šestakov V.P. Slovenský text. Edice Človek a umenie. Dějiny estetických kategorií. Na hřbetu natržený papírový přebal, vnitřek velmi dobrý stav. Na první stránce poznámky vlastníka.

200 Kč
Detail
Soupis prvotisků

Soupis prvotisků

Autor: Louda Jiří Univeritní knihovny v Olomouci a její pobočky v Kroměříži

140 Kč
Detail
Okamžiky

Okamžiky

Autor: Lustig Arnošt Arnošt Lustig vzpomíná na Ota Pavla. Doslov František Cinger. Velmi dobrý stav. 

80 Kč
Detail
3x18 (portréty a postřehy) *

3x18 (portréty a postřehy) *

Autor: Lustig Arnošt, Cinger František autobiografie. Výborný stav

90 Kč
Detail
3x18 (portréty a postřehy) *

3x18 (portréty a postřehy) *

Autor: Lustig Arnošt, Cinger František autobiografie. Výborný stav

90 Kč
Detail
Spásná trhlina (podpis)

Spásná trhlina (podpis)

Autor: Malý Radek Reflexe poezie Georga Trakla v české literatuře. Kniha jako nová, podpis autora

600 Kč
Detail
Top produkt
Henryk Jasiczek

Henryk Jasiczek

Autor: Martinek Libor Monografie. Edice Spisovatelé Těšínska, 2. díl. Velmi dobrý stav

290 Kč
Detail
F. X. Svoboda

F. X. Svoboda

Autor: Martínek Vojtěch výborný stav

60 Kč
Detail
Lélia neboli Život George Sandové *

Lélia neboli Život George Sandové *

Autor: Maurois André Životopis. Biografie. Dobrý stav, mírně opotřebovaný přebal

70 Kč 80 Kč
Detail
Život lorda Byrona *

Život lorda Byrona *

Autor: Maurois André Životopis. Biografie. Dobrý stav, razítko

70 Kč
Detail
Život sira Alexandra Fleminga *

Život sira Alexandra Fleminga *

Autor: Maurois André kniha ve velmi dobrém stavu, podřený přebal

80 Kč
Detail
Lélia neboli Život George Sandové *

Lélia neboli Život George Sandové *

Autor: Maurois André Životopis. Biografie. Dobrý stav, mírně opotřebovaný přebal

70 Kč 80 Kč
Detail
Život Benjamina Disraeliho

Život Benjamina Disraeliho

Autor: Maurois André Dobrý stav

90 Kč
Detail
Život sira Alexandra Fleminga *

Život sira Alexandra Fleminga *

Autor: Maurois André kniha ve velmi dobrém stavu

80 Kč
Detail
Život lorda Byrona *

Život lorda Byrona *

Autor: Maurois André Životopis. Biografie. Dobrý stav

70 Kč
Detail
Zpověď (můj život a mé snahy)

Zpověď (můj život a mé snahy)

Autor: May Karel Psáno roku 1910. Přeložil J. Vávra. S ilustracemi. Autorisované vydání.  Velmi dobrý stav, převazba, podepsáno vlastníkem. 

1 200 Kč
Detail
Top produkt
Spisovatel Bohumil Hrabal

Spisovatel Bohumil Hrabal

Autor: Mazal Tomáš Po Hrabalových monografiích M. Jankoviče a J. Pelána přichází nakladatelství Torst s třetí knihou věnovanou tomuto spisovateli, jednomu z nejvýznamnějších českých umělců 20. století. Tomáš Mazal, dlouholetý Hrabalův přítel a...

390 Kč
Detail
Bibliografie Karla Čapka

Bibliografie Karla Čapka

Autor: Mědílek Boris a kol. Soupis jeho díla. Výborný stav

150 Kč
Detail
Lidský profil Jaroslava Haška

Lidský profil Jaroslava Haška

Autor: Menger Václav Dobrý stav, převazba, bez obálky

80 Kč
Detail
Jaroslav Hašek, zajatec číslo 294217

Jaroslav Hašek, zajatec číslo 294217

Autor: Menger Václav Výborný stav

80 Kč
Detail
Laureatus laureata

Laureatus laureata

Autor: Michl B. Josef Výborný stav.

80 Kč
Detail
C. k. disident Karel Havlíček

C. k. disident Karel Havlíček

Autor: Morava Jiří Stopy, fakta, svědectví. Velmi dobrý stav

70 Kč
Detail
Láska, poezie, moudrost

Láska, poezie, moudrost

Autor: Morin Edgar Dobrý stav

70 Kč
Detail
Dějiny české literatury I. až III.

Dějiny české literatury I. až III.

Autor: Mukařovský a kolektiv (ed) redaktor Josef Hrabák.  2. Literatura národního obrození, 3. Literatura druhé poloviny 19. století, plátno, velmi dobrý.  Cena za 3 svazky

350 Kč
Detail
Jirásek a Náchodsko

Jirásek a Náchodsko

Autor: Nejedlý Zdeněk Krásné hlubotiskové fotoreprodukce. Zachovalý stav, na hřbetu polepka

100 Kč
Detail
Dopisy z Ruzyně a nové šance svobody

Dopisy z Ruzyně a nové šance svobody

Autor: Němec Jiří Velmi dobrý stav. 

200 Kč
Detail
Moderní poesie

Moderní poesie

Autor: Nezval Vítězslav Otázky a názory, Svazek 1. Dobrý stav, mírně opotřebovaná

40 Kč
Detail
Moderní poesie

Moderní poesie

Autor: Nezval Vítězslav Velmi dobrý stav. 

50 Kč
Detail
Jak vzniká literární dílo (podpis)

Jak vzniká literární dílo (podpis)

Autor: Nor A. C. o vlastní tvorbě. Podpis autora. Dobrý stav, mírně opotřebovaná, neseříznuté listy

100 Kč
Detail
Agatha Christie - Dokončený portrét

Agatha Christie - Dokončený portrét

Autor: Norman Andrew Výborný stav

100 Kč
Detail
Dějiny českého písemnictví (bez obalu)

Dějiny českého písemnictví (bez obalu)

Autor: Novák Arne Mírně opotřebovaná

100 Kč 140 Kč
Detail
Česká literatura a národní tradice

Česká literatura a národní tradice

Autor: Novák Arne Výborný stav

120 Kč
Detail
Výbor z literatury české I

Výbor z literatury české I

Autor: Novák Jan Za čítanku pro vyšší třídy škol středních. Díl I. Doba staročeská. Výborný stav.

200 Kč
Detail
Josef Čapek - Odkazy pokrokových osobností naší minulosti

Josef Čapek - Odkazy pokrokových osobností naší minulosti

Autor: Opelík Jiří Dobrý stav. Lehce opotřebovaná, 

80 Kč
Detail
Předchozí stránka [4/7] Další stránka
Antikvariát Olomouc

Univerzitní 14
772 00 Olomouc

Kontakty

Tel: 608 873 555
E-mail: obchod@antikvariatolomouc.cz
Odstoupit od smlouvy
Nastavení cookies

Otevírací doba

pondělí–čtvrtek 10–17:30
pátek 10–16:30

Výkup knih zastaven

nebo po předchozí domluvě!

FacebookFacebook

Copyright © 2026, antikvariatolomouc.cz
Ziskový eshopTvorba webu - Studio Virtualis Olomouc
Produkt byl přidán do košíku.
Zobrazit košík